ЗАПОРІЗЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
"ЗАПОРІЗЬКА СІЧ"
ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ
ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Меню сайту
ПОШУК


video

Фізкультурно-спортивний напрям


Фізкультурно-спортивний напрям містить  4 гуртка, 16 груп, а саме:

- спортивні ігри;

- східні єдиноборства;

- спас;

- академічне веслування;


Відслідковуючи роботу гуртків фізкультурно – спортивного профілю, особливо слід виділити роботу гуртка «Спас»(керівник гуртка Грицай О.І.).

В гуртку займаються учні середньої ланки. Всього працює дві групи. Вихованці за поточний навчальний рік взяли участь у змаганнях різних рівнів, де отримали багато перемог посіли  призові місця. Ряд гуртківців підвищили свої спортивні розряди.

Гурток «Східні єдиноборства» (керівник гуртка Кобилянський О.І.) працює як в комплексі «Запорізька Січ», так і в клубі «Соляріс».  Гуртківці початкової ланки проходять такі розділи програми: «Спортивні ігри на реакцію, швидкість та увагу», «Дихальна гімнастика», «Праця у парах на килимі» та ін.. Старші учні вивчають багато вправ на витривалість, пластичність та відпрацьовують роботу в парах. Найбільше учням подобаються спортивні ігри та естафети на свіжому повітрі. Вихованці гуртка беруть участь у змаганнях різних рівнів (Мелітополі, Харцизьку, Бердянську, Маріуполі, Житомирі), де посідають призові місця. Деякі учні підвищили свої спортивні розряди. 


Гурток «Спортивні ігри» (керівники гуртка Воробйов В.І, Євграфов М.М.). заняття проводяться згідно навчальних програм. Учні виявляють інтерес до занять. В ході навчально-виховного процесу реалізовують такі завдання: розвиток основних рухових якостей, набування необхідних теоретичних та практичні навичок. Гуртківці володіють прийомами сучасної техніки та тактики гри,  виховується сміливість, дисциплінованість, відповідальність тощо. У керівника гуртка Воробйова В.І. вироблена система робота яка спрямована на вирішення поставлених завдань. Керівник гуртка Євграфов М.М. розпочав роботу з учнями початкових класів. Заняття проводяться відповідно до цілей та завдань програми. Формуються  елементарні навички та вміння дітей в галузі фізичної культури, гігієни та здорового способу життя.

В 2010-11 навчальному році розпочав роботу гурток академічного веслування, до складу якого входить 8 груп ,де навчається 120 дітей.

| | |