ЗАПОРІЗЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
"ЗАПОРІЗЬКА СІЧ"
ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ
ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Меню сайту
ПОШУК


video
Науково-технічний та гуманітарний напрями


Науково-технічний та гуманітарний напрями містять 4 гуртка, 15 груп, а саме: 

- судномоделювання;

- інформатика;
 
- весела англійська мова;

- російсіка мова;

Гурток «Судномоделювання»  (керівник Дорофєєв В.В). Метою роботи гуртка є залучити вихованців до активної праці, сформувати навички художньо-творчої діяльності, розвити творчі  можливості дітей та навчити учнів своїми руками створювати моделі реально існуючих парусних та весельних суден. Результатом роботи гуртка є виставка учнівських робіт.

Гурток «Веселий англійський» (керівник Арбузова О.М.) В процесі навчання використовуються як традиційні, так і інноваційні технології. Гуртківці опанувують розділи «Я та моя сім’я», «Дикі та свійські країни», « Дні тижня», «Рахунок від 1 до  100». Керівник гуртка використовує методи диференціації та індивідуалізації навчання відповідно до творчих здібностей вихованців. Заняття зорієнтовані на вдосконалення навичок усного та письмового мовлення. 

Гурток «Інформатика» (керівник Статівка Л.В, Тур М. В) Для вивчення інформатики в 1-2 класах використовувалася програма « Сходинки до інформатики». В 3-4 класах «Текстовий редактор». «Алгоритми та виконавці». В 5-6 класах вивчено розділи «Початкове знайомство з ЕОМ» та «Графічний редактор», де учні дізналися про основне призначення комп’ютера,  навчилися працювати з клавіатурними тренажерами, графічною інформацією. Поєднали можливості текстового та графічного редакторів. Найбільш успішно засвоєння знань відбувається під час практичних занять.  | | |