ЗАПОРІЗЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
"ЗАПОРІЗЬКА СІЧ"
ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ
ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Меню сайту
ПОШУК


video


Позашкільний підрозділ

До складу Запорізького навчально – виховного комплексу «Запорізька Січ» військово – спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області входить позашкільний підрозділ. На базі школи – комплексу в 2000 році було створено міський загальноосвітній комплекс патріотичного виховання дітей та молоді «Запорізька Січ» (згідно з рішенням 19 сесії 23 скликання Запорізької міської ради від 18.10.2000 № 19 « Про реорганізацію школи  - комплексу краєзнавчо – екологічного навчання та виховання № 43 та Запорізького міського клубу юних моряків і річників в міський загальноосвітній комплекс патріотичного виховання дітей та молоді «Запорізька Січ»). В 2004 році наказом міськУОН від  10.010.04 №8 « Про передачу з комунального підприємства ВРЕЖО №6 в оперативне управління міськУОН кімнат школяра» до комплексу приєднали дитячий клуб Хортицького району    «Соляріс» (пр.. Радянський, 29), який став структурною одиницею позашкільного підрозділу.

Міський загальноосвітній комплекс патріотичного виховання дітей та молоді «Запорізька Січ» відповідно до рішення Запорізької міської ради від 24.11.04 № 17 «Про реорганізацію загальноосвітніх навчальних закладів міста» було перейменовано в Запорізький навчально –виховний комплекс «Запорізька Січ» військово-спортивного профілю Запорізької міської ради Запорізької області.

 Головною метою позашкільного підрозділу комплексу  є:

-створення умов для гармонійного розвитку особистості, задоволення потреб дітей та молоді у додатковій освіті, фізичній підготовці;

-виявлення, розвиток і підтримка юних талантів та обдарувань;

-формування у дітей та молоді національної свідомості, активної громадянської позиції;

-задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до інтересів та здібностей.

Метою позашкільного підрозділу на навчальний рік є створення умов неперервності  і наступності шкільної та позашкільної освіти.        

Навчання дітей позашкільного підрозділу здійснюється в навчальних групах, які формуються  на основі гуртків. Позашкільний підрозділ включає в себе 17 гуртків,  48 груп, 720 вихованців.

Адміністрацією комплексу вживаються заходи щодо  збереження та розширення мережі гуртків, зміцнення матеріально – технічної бази та методичного забезпечення, створюються необхідні умови для здобуття позашкільної освіти для різних категорій.

            В 2010-11 навчальному році розпочав роботу гурток академічного веслування, до складу якого входить 8 груп ,де навчається 120 дітей


Режим гурткової роботи у позашкільному підрозділі на 2011-2012 н. р. :

Клуб «Соляріс»            12.00 – 19.20

КЮМіР                         08.00 – 16.00

Школа                         12.00 -  18.00

Початкова школа          12.00 -  16.00         Вихідний - неділя

.


| | |