ЗАПОРІЗЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС
"ЗАПОРІЗЬКА СІЧ"
ВІЙСЬКОВО-СПОРТИВНОГО ПРОФІЛЮ
ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

Меню сайту
ПОШУК


video

Військово-патріотичний напрям


Військово-патріотичний напрям містить 5 гуртків, 7 груп, а саме: 

- юний моряк;

- школа безпеки;

- мотористи рульові катерів;

- корабельні коки;

- прикладна фізпідготовка;


Аналізуючи  роботу гуртків військово – патріотичного профілю, слід відзначити роботу гуртка  «Школа безпеки» (керівник Булатний О. В.). Гуртківці активно опановують теоретичні знання та практичні навички. Беруть участь у спортивно – виховних змаганнях та заходах різних рівнів. Слід  особливу увагу приділити заняттям на пожежній частині, медицині, бойовому розсортуванню, а  також заняттям зі спеціальним спорядженням та мотузками.

Заслуговує на увагу робота гуртка «Прикладна фізпідготовка»(керівник гуртка Білозерцев С.С.) Вихованці гуртка провели шкільні змагання з військового багатоборства та за результатами було складено команду для участі у наступних етапах змагань. Вихованці гуртка «Прикладна фізпідготовка» (військова) посіли 1 місце серед шкіл прямого міського підпорядкування та П місце в загальноміському етапі змагань «Захисник Вітчизни - 2011». Особливі досягнення мають гуртківці Пьянков Євген, Тарасов Олег, Саква Дмитро.


Основним завданням гуртка «Мотористи рульові катерів» (керівник гуртка  Ігнатов С.С.) є ознайомлення учнів старших класів з устроєм катера, моторного човна, прищеплення навичок в експлуатації, ремонті, проведені технічного огляду, в умінні користуватися рятувальними і протипожежними засобами, а також привити любов до моря, мужність сміливість, дисциплінованість, виконання своїх обов’язків. Учні ознайомилюються з класифікацією моторних катерів, корпусом катера та його основними частинами, відсіками катера та розміщення обладнання в них.    Організовано і цікаво проводяться заняття гуртка  «Юний моряк»  (керівник гуртка Ігнатов С.С). більшість учнів цього гуртка займаються перший рік. Відпрацьовувати практичні навички учні цих гуртків будуть під час навчально – тренувального збору  у липні – серпні на  базі Севастопольської академії військовою – морських сил ім. П.С.Нахімова.

Гурток «Корабельні коки» (керівник гуртка Жорова Л.М).На заняттях увага приділяється обов’язкам коків, вивченню теорії та практичним навикам складання меню, популяризації здорового способу життя та культурі харчування. Вкінці навчального року було проводиться свято «Корабельні коки», де виявилися найактивніші гуртківці. 
| | |